„Varpelio“ mokykloje-darželyje nuo 2021 m. lapkričio mėn. dirba visuomenės sveikatos specialistė Greta Banevičienė  

KONTAKTAI:

Mob. tel. +370 690 37477

El. paštas varpelio@sveikatosbiuras.lt

Visuomenės sveikatos specialistės darbo laikas:

Pirmadienis 8.00-17.00 12.00-12.30
Antradienis 8.00-17.00 12.00-12.30
Trečiadienis 8.00-17.00 12.00-12.30
Ketvirtadienis 8.00-17.00 12.00-12.30
Penktadienis 8.00-13.54
Šeštadienis / Sekmadienis

ATASKAITOS, ANALIZĖS:

 

Čia pateikiama Klaipėdos „Varpelio“ mokyklą-darželį lankančių vaikų profilaktinių sveikatos patikrinimų 2020 – 2021 mokslo metų duomenų analizė: Klaipėdos „Varpelio“ mokyklos-darželio 2021-2022 m.m. profilaktinių patikrinimų analizė

Čia pateikiama Klaipėdos „Varpelio“ mokyklą-darželį lankančių mokinių sveikatos būklė 2020 m.: Klaipėdos „Varpelio“  mokyklos-darželio mokinių sveikatos būklė 2020 m.

 


 

VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTĖS G.BANEVIČIENĖS VEIKLA MOKYKLOJE:

Plokščiapėdystės profilaktikos užsiėmimai „Varpelio“ mokykloje-darželyje

Visuomenės sveikatos specialistės veikla 2022 m. balandžio – gegužės mėnesiais

 


 

NAUDINGA INFORMACIJA VAIKŲ TĖVAMS:

Nemokamas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos telefono linijos numeris : 8 800 40403

Klaipėdos Visuomenės sveikatos centro telefonas 8 (46) 410334

Čia galite paskaityti apie adaptaciją darželyje

Čia galite paskaityti apie adaptaciją mokykloje

 

         

 

        

       


 

Kovo 9 dieną ikimokyklinių  „Linksmučių“ ir „Smalsučių“ grupių vaikai mokėsi taisyklingai plauti rankytes. Vaikai prisiminė, kada reikia plauti rankas, kaip jas reikia tvarkingai nusiplauti nepamirštant visų pirštukų. Kad mažiesiems būtų įdomiau, visi kartu su specialiste Greta atliko eksperimentą: vaikai buvo supažindinti, kaip išsimuiluoti rankas ir kodėl nuo muilo taip greitai „pabėga“ bakterijos. Nusiplovus rankas, specialių miltelių ir žiebtuvėlio pagalba, buvo stebima, ar ant rankyčių dar liko bakterijų.

    

 

Spalio 28 dieną (pirmadienį)  Visuomenės sveikatos centro specialistė Tatjana Ivanova su „Pabiručių“ grupės vaikučiais kalbėjo apie akeles ir jų priežiūrą, kaip reikia jas saugoti ir pailsinti, mokė atlikti žaismingą akių mankštelę.

   

 

Spalio 16 dieną visuomenės sveikatos specialistė Tatjana Ivanova atėjo pas mažiausius „Pabiručių“ grupės vaikus. Vaikai mokėsi žaisti žaidimą, kai pagavus kamuolį, reikėjo pasakyti sveiko maisto pavadinimą! Ir daugeliui pavyko! Paskui vaikai ragavo moliūgo ir padėjo padaryti glotnutį iš moliūgo, apelsinų, mandarinų, bananų ir morkų. Tai gardus glotnutis buvo! Taip vaikai skatinami valgyti vaisius ir daržoves, kad užaugtų stiprūs ir sveiki.

      

 

Spalio 15 dieną keturmečiai „Linksmučių“ grupės vaikai šventė pasaulinę maisto dieną. Ir ne bet kokio, o sveiko maisto! Vaikai entuziastingai pjaustė vaisius, spaudė sultis, paskui viską ne tik paragavo, bet ir pasigardžiuodami išgėrė, nes sultys buvo be galo saldžios .    kadangi pasaulyje tuo pačiu minima ir pasaulinė Duonos diena, vaikai ant įvairių duonos gaminių – įvairiausių skonių sveikuoliškų duonelių, trapučių ir duoniukų, tepė užtepėles, šaltalankių tyrę, sūrį. Toks sveikuoliškas maistas greitai „išgaravo“ nuo lėkštučių, nes juk viskas skanu, ką pats pasidarai!

   

 

 

Gegužės 9 ir 10 dienomis mokykloje vyko saugos ir sveikatos ugdymo dienos. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Tatjana Ivanova pravedė integruotus užsiėmimus pirmokams, antrokams, trečiokams ir ketvirtokams.  Kartu su Ušu kovos meno treneriu Aram Muradyan ir turizmo mokytoja Birute Petraitiene, ji  vaikus mokė suteikti pirmąją pagalbą, kalbėjo apie saugumą aplinkoje, apie fizinį vaikų aktyvumą, atsakinėjo į mokinių klausimus.  Vaikai sužinojo, ką reikėtų daryti, kad būtum energingas, geros nuotaikos ir saugus!

 

Balandžio 11 dieną antrokams kūno kultūros pamoką vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Tatjana Ivanova. Ji vaikus mokė įvairių pratimų plokščiapėdystės korekcijai. Mokiniams ypač patiko vaikščioti per akmenukus, pupeles, tačiau pakankamai sudėtinga buvo piešti skaičius, laikant kreidelę tarp kojos pirštų.

      

Vasario 28 dieną  „Šnekučių“ grupėje VSP specialistė Tatjana gamino su vaikais bananų glotnutį. Vaikams labai patiko.

      

 

Vasario 6 dieną aktyvaus judėjimo užsiėmimą su mažiausiais darželio „Šnekučių“ grupės vaikais vedė Tatjana Ivanova. Ji mokė vaikus ne tik kvėpavimo pratimėlių, bet kartu su jais aktyviai judėjo ir mokė įvairių motorinių judesių.

      

 Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Tatjana Ivanova penkiamečių „Kodėlčiukų“ grupėje pasakojo apie česnako, svogūno, įvairių žalumynų (krapų, salotų, petražolių) poveikį organizmui. Pasakojo, kaip jie padeda saugotis vaikams nuo virusų ir bakterijų.  Ir netgi davė vaikams „dovanų“, kurias visi draugiškai pasidėjo … po pagalve 🙂

   

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Tatjana keturmečių „Smalsučių“ grupės vaikus pakvietė linksmai praleisti laiką ir  pasportuoti salėje. O jau užduočių įvairovė ypatingai sudomino vaikus!!!

      

 

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą