2023-2024 mokslo metai:

Ikimokyklinio ugdymo grupės:

1 grupė – „Šnekučiai“ – 4-5 metų amžiaus vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Mokytojos:  Irena Donėlienė ir Laura Kazlauskaitė; auklėtojų padėjėja –  Dovilė .

4 grupė – „Linksmučiai“ – 3-4 metų amžiaus vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Mokytojos: Jolanta Eitutienė ir Indrė Kvietkienė; auklėtojų padėjėja – Lina Abromaitienė.

7 grupė – „Pabiručiai“ – 3-4 metų amžiaus vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Mokytojos: Gražina Briedienė ir Jolita Butkienė; auklėtojų padėjėja – Loreta Brazienė.

2 grupė – „Strakaliukai“ – 5-6 metų amžiaus vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Mokytojos: Žibutė Norvaišienė, Rita Milkevičienė ir Roberta Sungailienėauklėtojų padėjėja – Alma Jevsejevienė.

8 grupė – „Kodėlčiukai“ – 5-6 metų amžiaus vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Mokytojos: Osvalda Bukauskienė ir  Agnė Pakalniškytėauklėtojų padėjėja – Nerija Macevičienė.

Priešmokyklinio ugdymo grupės:

3 grupė – „Gudručiai“ – priešmokyklinio ugdymo grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Mokytojos: Tatjana Virketienė ir Vaida Vaičiulėnienė; auklėtojų padėjėja – Irina Kuzminskienė.

5 grupė – „Žiniukai“ – priešmokyklinio ugdymo grupė.

Grupėje mokosi 19 vaikų. Mokytojos: Rasa Strumylienė ir Laimutė Ruginienė; auklėtojų padėjėja – Zina Uldinskienė.