Velykinė istorija „Lapės arbatėlė“

Kasmet, kai po gražiausios pavasario šventės – šv. Velykų – ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupių vaikai sugrįžta į darželį, salėje vyksta smagus renginys vaikams. Jo metu vaikai ne tik prisimena šios šventės papročius, tradicijas, žaidimus ir daineles, bet ir išgirsta nuotaikingą istoriją. Šiemet draugams Velykinę istoriją „Lapės arbatėlė“ inscenizavo priešmokyklinė „,Žiniukų“ grupė.
Na ir smagus buvo pasakojimas apie Lapę, kuri norėdama paskanauti šviežių margučių, sumanė Velykų močiutę pavaišinti raminančių žolelių arbata. Jos nedorą sumanymą Velykei padėjo išaiškinti Kiškiai. Ir tik dalyvavusieji renginyje gali papasakoti, kas padėjo Velykei susitikti su vaikais ir kas atsitiko, kad gudruolė Laputė užmigo ir jai neteko paragauti gardžių šviežių velykinių margučių.
              
Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą