Tikro draugo diena

Vasario 14 dieną mokykla, kaip ir kasmet, pasipuošė raudonomis širdelėmis. Mokiniai puošė savo klases, dovanojo vieni kitiems klijuojamas širdeles. O ketvirtokai pasveikino visus „Varpelio“ mokyklos-darželio darbuotojus ir padovanojo pačių padarytas širdeles iš karoliukų. Per dorinio ugdymo pamoką mokytoja Lina ketvirtokams skaitė autobiografinę Tim Guenard knygą „Stipriau už neapykantą“. O kas gali būti stipriau už neapykantą? Žinoma, Meilė. Tavo artimųjų Meilė. Mokiniai atidžiai klausėsi, atliko  užduotis ir turėjo laiko pamąstyti apie savo šeimą.

3B klasės mokiniai susipažino su lietuvišku papročiu – sodo pynimu. Tai senovės lietuvių gyvenimo simbolis. Dailės pamokoje vaikai gamino iš šiaudelių širdeles.