Tėvelių dėmesiui

Nuo spalio 28 d. Klaipėdoje pradėjo galioti karantino režimas. Atsižvelgus į Vyriausybės priimtus sprendimus, privalome laikytis nustatytų susitarimų.

1. Primename, kad atvedantiems ir paimantiems iš darželio vaikus asmenims būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones.
  2. Įeiti į darželio patalpas iš lauko galite tik per anksčiau nustatytus įėjimus. Po darželio vidaus patalpas (išskyrus grupės laiptinę ir rūbinę) vaikščioti draudžiama.
  3. Atvesti vaikus galima iki grupės rūbinės. Į ugdymo grupę tėvai neįleidžiami. Prašome rūbinėje būti kuo trumpiau. Vakare, atsiimant vaiką iš grupės, galioja tos pačios taisyklės. Esant reikalui, su mokytojomis bendraukite grupės telefonu.
  4. Užtikrinsime vaikų sveikatos būklės stebėjimą, todėl prašome nevesti vaikų, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) ar kitų požymių, nurodytų Lietuvos higienos normos HN 75:2016 80 punkte.
  5. Pasiimant vaiką iš lauko, prašome nesibūriuoti ir laikytis saugaus atstumo reikalavimų. Žaisti su vaikais darželio teritorijoje – draudžiama.
  6. Iškilus klausimams dėl ugdymo organizavimo, kreipkitės el.paštu: varpelis38@gmail.com arba telefonais 8 (46) 313798, 8 65043029.

Pastaba: ikimokyklinio ugdymo grupių vaikų tėvai karantino metu gali nevesti vaiko į darželį, iš anksto apie tai pranešus grupės mokytojai (mokant 15,00 Eur mokestį).

Priešmokyklinis ugdymas yra privalomas.

Šiuo metu labai svarbu susiklausymas, tvarka ir bendrų nurodymų laikymasis. Būdami organizuoti ir disciplinuoti galime tikėtis sėkmės.

Būkime kartu. Būkime sveiki.

„Varpelio“ mokyklos-darželio administracija