Tęsiasi projektas „Edukacinių erdvių modernizavimas“

Kaip jau rašėme lapkričio mėnesį, „Varpelio“ mokykla-darželis konsultuoja Skuodo rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojus ir dalyvauja iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamame projekte „Edukacinių procesų modernizavimas Skuodo rajono savivaldybės ikimokyklinėse įstaigose“. Gruodžio 4 dieną į „Varpelio“ mokyklą-darželį atvyko dar viena Skuodo miesto ir rajono ikimokyklinio ugdymo mokyklų mokytojų grupė, kuri stebėjo, kaip įvairiose veiklose ugdymo metu naudojami iMO LEARN kubai, dalyvavo mūsų mokyklos pedagogų parengtuose mokymuose. Nuoširdžiai dėkojame priešmokyklinės „Žiniukų“ grupės vaikams, 4A klasės mokiniams  ir jų mokytojoms Rasai Strumylienei, Svetlanai Kapočienei, Ingai Medeikienei už parodytas atviras pamokas Skuodo ir Skuodo rajono mokytojams.

Plakatas modernizavimo projektas