Sveikiname konkursų nugalėtojus

Balandžio 11 dieną (ketvirtadienį) „Gilijos“ pradinėje mokykloje vyko Klaipėdos miesto ir regiono antrų klasių mokinių anglų kalbos konkurse „I know English“, kuriame mūsų mokyklą atstovavo 2 klasės mokinė Donata Kurbatovaitė. Konkurse dalyvavo 17 mokinių iš miesto bei regiono mokyklų. Sveikiname Donatą! Ji šiame konkurse užėmė I vietą!!! Šaunuolė Donata ir ačiū mokytojai Sandrai Keršienei.

Balandžio 11 dieną (ketvirtadienį) Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto 2019“. Mūsų mokyklą šiame konkurse atstovavo 1 klasės mokinė Vytautė Brenciūtė, 2 klasės mokinė Liepa Stončaitė, 3B klasės mokinė Urtė Lukošiūtė ir 4 klasės mokinė Adrija Girdžiūnaitė. Sveikiname Vytautę Brenciūtę, kuri šiame konkurse užėmė II vietą ir Urtę Lukošiūtę, užėmusią III vietą!!! Dėkojame klasių mokytojoms Aušrai Kavolienei, Virginijai Boettcher, Daivai Stojanienei ir Gitanai Karužienei.