Svečiuose – Vydūno gimnazijos penktokai

Vasario 24 dieną „Varpelio“ mokykloje-darželyje apsilankė Vydūno gimnazijos 5D klasė mokiniai. Visose darželio grupėse jie skaitė pasakas. Štai mažųjų „Pabiručių“ grupėje Augustas ir Mažvydas skaitė pasaką „Trys paršiukai“. Mokiniai ne tik skaitė: jie atnaujino praplyšusias grupės knygutes, žaidimų dėžutes ir vaišino „Pabiručius“ sausainiais. Didieji draugai padėjo mažiesiems apsirengi ir juos išlydėjo į lauką. Penktokai dvynukai – Vaiva ir Martynas – atsineštą knygą skaitė „Smalsučių“ grupės vaikams. Vaikai klausėsi apie tai, kaip puodai naktimis paslapčia kunkuliuoja virtuvėje,o stalo įrankiai atgyja.Taip pat paskaitė iš grupėje esančios knygos apie paslaptingą veidrodį. „Šnekučių“ grupėje Šarlotė perskaitė apsakymą „Ruduo“, o Marius – pasaką „Sliekas Kieša“. Priešmokyklinėje „Gudručių“ grupėje Vaiva skaitė „Tinginėlių pasakas“, o Aistė „Žiniukų“ grupėje – pasaką „Senelio sala“. Aistė dar ir Užgavėnių kaukes „Žiniukams“ padėjo pasigaminti. „Linksmučių“ grupėje Aistė ir Mėja ne tik skaitė pasaką apie gėlytę, bet ir žaidė su „Linksmučiais“ žaidimą „Diena-naktis“. O dar ir siurprizą padarė: pavaišino vaikus saldainiais. Grupelė Vydūno gimnazijos 5D klasės mokinių nuėjo į mokyklą, kur 4A ir 4B klasės mokiniams pasakojo apie tai, kaip penktokams sekasi mokytis didelėje mokykloje. Visi Vydūno gimnazijos mokiniai padėjo mokytojoms iškarpyti pavasario dekoracijas langams. Ačiū mokiniams už paskaitytas pasakas, žaidimus su vaikais ir pagalbą. Lauksime svečiuose jūsų dažniau!