Šimtadienis

Kiekvienais metais, likus šimtui dienų iki mokslo metų pabaigos, „Varpelio“ mokyklos-darželio ketvirtokai rengia šventę – organizuoja nakvynę mokykloje. Vasario 27 dienos (ketvirtadienio) vakarą susirinkę į klases 4A ir 4B klasių mokiniai pirmiausia pasiruošė vietas miegui. Padedami tėvelių, vaikai pūtė čiužinius, klojosi miegmaišius, dengė antklodes ar pledus. Tada visi su nekantrumu skubėjo į salę, kur prasidėjo „Ketvirtokų talentų šou“. Vaikai šoko, dainavo, eksperimentavo, grojo įvairiais instrumentais, organizavo viktorinas, žaidimus… Išalkę skanavo picą. Vėliau prasidėjo labiausiai laukiama šventės dalis – Lobio paieškos. Tamsioje mokykloje, pasišviesdami žibintuvėliais, vaikai rinko nuorodas, kur galėtų būti paslėptas lobis. O „lobiai“ buvo net du! Visus nudžiugino saldus lobis ir lobis „Fejerverkas“. Šį lobį visi iškart nusprendė panaudoti pagal paskirtį ir netrukus dangų nušvietė žaismingi šviesų fontanai. Salėje vyko diskoteka. Sugrįžus į klases dar ilgai netilo kalbos, juokas, prisiminimai, kaip smagiai vaikai leido laiką mokykloje visus ketverius metus.

Ketvirtokų mokytojos Inga Medeikienė ir Daiva Stojanienė nuoširdžiai dėkoja tėveliams, padėjusiems organizuoti šimtadienį mokykloje.