Šachmatų turnyras

Vasario 7 dienos popietę Klaipėdos Vaikų Laisvalaikio centro klube „Žuvėdra“ vyko šachmatų turnyras „GensUna Sumus“. Nuo pirmos sekundės prasidėjo bekompromisinė kova. Turnyre žaidė labiau patyrusi „žuvėdriukų“ komanda, vadovaujama mokytojo Viktoro Galuščak, ir rinktinė, vadovaujama mokytojo Klaudijaus Jonaičio, kuriai atstovavo šachmatininkai iš KVLC klubo „Draugystė“ ir „Varpelio“ mokyklos-darželio. Mažiau patyrę šios rinktinės dalyviai, niekuo nenusileido savo varžovams. Po beveik dvi valandas trukusios kovos, minimalia persvara nugalėjo „žuvėdriukai“. Puikiai turnyre pasirodė  „Varpelio“ mokyklos-darželio  mokiniai: Evenas Čeponas, Jonas Krištanavičius, Mantė Skėrytė ir Emilija Pociūtė. Šaunuoliai!!!
Komandos laukia nauji iššūkiai: ginti „Varpelio“ mokyklos-darželio  garbę tarptautiniuose turnyruose.