Renginyje „Aš – smalsus tyrėjas“

Balandžio 30 dieną Klaipėdos kultūros fabrike vyko priešmokyklinio amžiaus vaikams organizuotas renginys „Aš – smalsus tyrėjas“, skirtas Švyturių metams paminėti. Renginyje, kurį organizavo miesto priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio taryba, dalyvavo net 29 priešmokyklinio amžiaus mokslininkai iš miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų, o „Varpelio“ mokyklą-darželį atstovavo „Gudručių“ grupės tyrėjai Agota Rimkutė ir Augustas Simutis. Mažieji mokslininkai pademonstravo eksperimentą „Audra švyturyje“, drąsiai pasidalino patirtimi ir rekomendacijomis, kaip saugiai atlikti bandymą.
Renginyje dalyvavę vaikai džiaugėsi stebėdami eksperimentus, kuriuose dominavo visos keturios stichijos: oras, vanduo, ugnis, žemė. Savo pramogas vaikams pristatė Pojūčio pasaulio atstovai, o puikią nuotaiką kūrė Vyturio progimnazijos būgnų orkestras.
Dalyvaudami tokiame renginyje vaikai galėjo tyrinėti ir pajusti pažinimo džiaugsmą.
      
Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą