Projektas „Žaliasis mano draugas“

Spalio 23-osios rytą 2B klasės mokiniai pasitiko su šypsenomis!
Vaikai ir jų mokytoja Giedrė pakvietė direktorę Dainą ir direktoriaus pavaduotoją ugdymui Astą į mokinių projektinių darbų pristatymą „Žaliasis mano draugas“.
Ruošdamiesi projektui mokiniai išsirinko „žaliąjį“ savo draugą – medį ar kitą augalą – apie kurį domėjosi, rinko medžiagą, įdomią informaciją.

Kūrybiškai paruoštus projektus pirmoji mokinių grupė pristatė savo draugams. Pagal pateiktus kriterijus mokiniai ne tik kūrė projektinį darbą, bet ir mokėsi juos vertinti.

Pristatymo metu vaikai mokosi neperžengiant laiko limito sklandžiai ir aiškiai papasakoti apie pasirinktą augalą, išklausyti klasės draugų pastebėjimus ir atsakyti į užduodamus klausimus. Smagu, kad klasės draugai pastebi ne tik kaip pateikiama informacija, bet ir įdėtas pastangas kūrybiškai paruošiant projektus.
Projektų pristatymus visi gali apžiūrėti mokyklos koridoriuje.