Projektas „Tėvai – vaikams“

Džiaugiamės, kai tėvai noriai įsijungia į projektą „Tėvai – vaikams“. Balandžio 4 dieną priešmokyklinės „Žiniukų“ grupės vaikai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje laive, kurią organizavo Augusto tėvelis Mindaugas Simonavičius. Vaikai turėjo unikalią galimybę pamatyti Klaipėdos uostą iš arčiau: sužinojo, kokie laivai atplaukia, kaip matuojamas uosto akvatorijos gylis, kaip gilinamas uostas, o iškastas gruntas išplukdomas į jūrą, be to patys turėjo galimybę kartu su laivo kapitonu valdyti laivą! O ar žodžiais nupasakosi, kokį įspūdį plaukiant laivu palieka delfinariumas, šiaurinis ir pietinis molai, Jūros vartai ir Kiaulės nugara! Augusto tėvelis vaikams pravedė įdomią viktoriną apie mūsų uostą. Nuoširdžiai dėkojame Augusto tėveliams už įspūdingą ekskursiją!