Projektas „Skaitau sau ir kitiems“

2019 metais visoje Mokykloje vyksta ilgalaikis kalbinės raiškos-socialinės veiklos projektas „Skaitau sau ir kitiems“, kurio tikslas – įvairaus amžiaus vaikams bendradarbiaujant, ugdyti skaitymo įgūdžius, skatinti daugiau skaityti ir domėtis knygomis, įtraukiant į skaitymą visos mokyklos bendruomenės narius. Tad kviečiame visus – didelius ir mažus – besimokančius, dirbančius ar poilsiaujančius, norinčius ir galinčius aktyviai jungtis į projektą ir skaityti vaikams ir su vaikais.

Jau šią savaitę 3B klasės mokiniai aktyviai įsijungė į projektą. Martyna Vilinauskaitė, Augustė Kubilaitė, Gaelle Zilys ir Rusnė Karnackaitė skaitė knygeles ikimokyklinio ugdymo „Linksmučių“ grupės mažyliams. Kitą savaitę ši užduotis teks klasės berniukams.