Projektas „Pradinukų lyga“

⚽️Nuo lapkričio 7 d. iki gruodžio 2 d. mūsų mokyklos 1A ir 4 klasių mokiniai startavo su Pradinukų lygos projektu. Projekto „Pradinukų lygos“ tikslas – populiarinti futbolo žaidimą Lietuvos mokyklose, sudominti sporto mokyklų nelankančius vaikus sportu ir sveika gyvensena.

⚽️ Kiekviena projekto dalyvių komanda gavo dovanų po du futbolo kamuolius, aikštės žymėjimo rinkinį, plakatą taškams ir „Pradinukų lygos“ knygutes vaikams.

⚽️ Kiekvieną savaitę mokiniai gaudavo po iššūkį, kurį per savaitę turėdavo įveikti. Iššūkio užduotys – tai įvairiausi pratimai su futbolo kamuoliu. 4 savaites keturios komandos įdomiai ir smagiai leido laiką: susipažino su populiariausiu pasaulyje sporto žaidimu, pildė žaismingas knygutes, kuriose futbolas integruotas į įvairių pamokų tematikas, priėmė ir atliko individualius iššūkius su futbolo kamuoliu, atliko įvairius pratimus ir žaidimus, kurie buvo paruošti tikrų futbolo meistrų ir net mokėsi šokio, skirto futbolui!

⚽️Projekto dalyviai knygutėje „Pradinukų lyga – iššūkių mėnesis“ skaičiavo surinktus taškus. Kiekvienos komandos aktyviausi ir daugiausiai taškų surinkę moksleiviai buvo apdovanoti specialiais prizais – sportiniais krepšiais bei gertuvėmis.