Projektas „Padovanok Kalėdas beglobiams gyvūnams“

Visą gruodžio mėnesį mokykloje vyko gerumą skatinantis projektas „Padovanokim Kalėdas beglobiams gyvūnėliams“, kurio tikslas – padėti gyvūnėlių prieglaudose gyvenantiems šuniukams ir kačiukams. AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ!!!! Visiems vaikams, jų tėveliams ir darbuotojams, atnešusiems šuniukams ir kačiukams maisto, kraiko, „skanučių“, palučių ir žaisliukų. Tiek daug dovanų nesitikėjo nei Klaipėdos regiono Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namų „Nuaras“ darbuotojai, gruodžio 19 dieną atvykę į „Varpelio“ mokykloje-darželyje vykusį baigiamąjį renginį. Į mokyklą kartu su „Nuaro“ darbuotojais atvyko ir šių namų atstovas, vokiečių aviganis Bruno, kuris vaikams parodė savo gebėjimus pasisveikinti, peršokti per kliūtis ir ramiai reaguoti į minią vaikų 🐕😉. Linkime, kad po švenčių į šiuos namus neatvyktų nei vienas naujas gyventojas!