Projektas „Eksperimentai grupėje ir namuose“

Šiais metais visose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse pradėtas vykdyti  gamtamokslinio ugdymo ir bendradarbiavimo su šeima projektas „Eksperimentai grupėje ir namuose“. Šio projekto pagalba siekiame visapusiškai skatinti vaikus domėtis ir tyrinėti aplinkinį pasaulį, savo kūno galimybes, atbundančios gamtos reiškinius ne tik ugdymo įstaigoje, bet ir kartu su šeima. Vasario mėnesį vaikai kartu su savo grupės mokytojomis pasiūlytus eksperimentus „Bakterijos“, „Paslėptas piešinys“, „Pasigamink sniegą“.

„Pabiručių“ grupės vaikai grupėje atliko eksperimentą „Bakterijos“. Vaikai padarė išvadą, kad bakterijos labai bijo muilo ir, jeigu vaikai plaus rankytes su muilu, tai bus sveiki ir nesirgs. Šitą eksperimentą Urtė Martinonytė ir Karolis Urbonas atliko namuose su tėveliais. O kaip jiems sekėsi, papasakojo draugams ir mokytojoms Ryto rato metu. Kad jūs žinotumėte, kaip smagu parodyti Tėveliams, kad tau tik ketveri, o jau tiek daug moki ir žinai J.

Na, o „Smalsučių“ grupės vaikai grupėje atliko eksperimentą „Paslėpta s piešinys“: ant popierinių rankšluosčių flomasteriais nupiešė piešinį ir įmerkė į vandenį. Taip gavosi ,,Paslėptas piešinys“. Tą patį ar pasirinktą kitą eksperimentą atliko ir namuose su tėveliais, fiksuodami akimirkas ir siųsdami nuotraukas.

O penkiamečių „Strakaliukų“ grupės vaikai atliko visus tris eksperimentus „Bakterijos“, „Paslėptas piešinys“ ir „Pasigamink sniegą“.