Projektas „AKTYVŪS – LAIMINGI – SVEIKI“

Nuo vasario 1 d. iki kovo 29 d. „Varpelio“ mokykloje-darželyje VšĮ sporto klubas „Startukas“ vykdo projektą „AKTYVŪS – LAIMINGI – SVEIKI“, kurį finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su nekantrumu laukia  trenerės Aušrinės vedamų fizinio aktyvumo užsiėmimų, paremtų lengvosios atletikos pagrindu ir tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) rekomenduojama treniruočių programa „Kids Athletic“. Fizinio aktyvumo veiklose atliekamos įvairiausios užduotys, sportiniai žaidimai, estafetės, įveikiami kliūčių ruožai, atliekami kiti raumenų stiprinimo pratimai, kurie tiesiogiai lavina vaikų fizinius gebėjimus, ypatybes, gerina
fizinę ir emocinę sveikatą. Veiklos atliekamos dinamiškai, įtraukiant skirtingą inventorių (vikrumo žiedus, minkštas detales, žymeklius, kamuolius, balansavimo priemones, barjerus ir kt.).

Smagu, kad Klaipėdos miesto savivaldybė skatina ikimokyklinio amžiaus vaikų reguliarų fizinį aktyvumą, sudarydami sąlygas dalyvauti nemokamuose visapusiško fizinio lavinimo užsiėmimuose ugdymo įstaigose. 

                  

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą