Projektas „AKTYVŪS-LAIMINGI-SVEIKI“

„Varpelio“ mokykloje-darželyje finišavo du mėnesius vykęs ir vaikams labai patikęs projektas „AKTYVŪS-LAIMINGI-SVEIKI“,  kurį vykdė VšĮ sporto klubo „Startukas“ treneriai. Šį projektą finansavo Klaipėdos miesto savivaldybė. Projekto metu ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų treniruotes vedė profesionali trenerė Aušrinė, kuri vaikus sudomino fizinėmis veiklomis, žaidimo forma lavino fizinius gebėjimus ir motyvavo juos būti fiziškai aktyviais. Taip pat mūsų įstaigos pedagogai turėjo galimybę išklausyti mokymus vaikų fizinės, emocinės ir bendros sveikatos temomis. Šio projekto pagalba vaikai tapo fiziškai aktyvesni ir pagerino savo fizinius sugebėjimus, o mokytojai, išklausę mokymus, pagilino žinias apie fizinio lavinimo metodus, galės taikyti įgytas žinias praktikoje.

                          

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą