Pradinių klasių mokiniams – pirmosios pagalbos pamokos

Sausio 20 dieną pradinių klasių (2a, 3 ir 4 klasės) mokiniai išklausė pirmosios pagalbos teikimo pamokas. Mokymus vedė lektorė-psichologė, medikė, pirmosios pagalbos tarnybos Auxilium įkūrėja – Vykinta Korsakienė. Pradinukai buvo supažindinti, kaip teikti pirmąją pagalbą nelaimės atveju, jiems primintas pagalbos telefono numeris 112 ir kada skambinti šiuo numeriu. Vaikai išklausė ir praktikavosi, kaip teikti pagalbą užspringus pačiam, draugui ar šeimos nariui.  Pirmosios pagalbos mokytoja paaiškino, kaip nepasimesti ir suteikti pagalbą nualpus šalia esančiam žmogui. Vaikai muliažo pagalba galėjo patys pasitreniruoti ir pabandyti atlikti gaivinimą.  Pamokos buvo naudingos, pasėjusios puikų pagrindą žinioms apie pirmosios pagalbos teikimą.