Plokščiapadystės profilaktika

Lapkričio pabaigoje baigėsi pasiruošimas sveikatinimo projektui „Sveikos kojytės“. Visose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko kūrybinis procesas: buvo kuriami įvairiausi kilimėliai plokščiapadystės profilaktikai.  Šie kilimėliai pagaminti iš skirtingų faktūrų medžiagų,  tad vaikams jais vaikščiojant, skirtingai stimuliuojamos  pėdutės.

Gruodžio pradžioje mažiausieji ikimokyklinių „Pabiručių“ ir „Linksmučių“ grupių vaikai išbandė savos gamybos plokščiapėdystės profilaktikos kilimėlius. Ant šių spalvingų kilimėlių smagu žaisti žaidimus, kurie stiprina kojų raumenis ir skatina tinkamą pėdų vystymąsi.

Dėkojame visiems mokytojams ir tėvams, kurie prisidėjo prie šio kūrybinio projekto.