Pirmokai tvirtina skaitymo įgūdžius

1A klasės mokiniai kasdien tobulina savo skaitymo, kalbėjimo ir klausymosi įgūdžius. Kiekvieną dieną vaikai pristato savo skaitomą knygą, parodo ją klasės draugams, perskaito pasirinktą ištrauką. Mokinius skaityti labai motyvuoja bibliotekininkė Virginija, nuolat kviesdama pirmokus lankytis mokyklos bibliotekoje, pasirinkti norimą knygelę.

Ar žinojote, kad 1A klasėje gyvena pelėdžiukas Minčius? Minčius keliauja į svečius pas tuos mokinius, kurie tądien švenčia gimtadienį.  Kol kas pelėdžiukas Minčius lankėsi tik pas Urtę Budvytytę ir Viltę Šaulytę. Jos draugams papasakojo, ką Minčius pamatė, kokį nuotykį patyrė viešnagės metu. Pasakodami savo klasės gyventojo pelėdžiuko Minčiaus kelionės įspūdžius, vaikai mokosi bendrauti, plečia ir turtina žodyną, įveikia viešo kalbėjimo baimę, lavina klausymosi įgūdžius.