Penkiamečiai domisi knygomis

„Strakaliukų“ grupės vaikai  domisi knygomis, jų sandara, rūšimis ir atsiradimu. Smalsumo vedami, lapkričio 9 dieną, „Strakaliukai“ nukeliavo į Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Miško padalinį. Čia jie sužinojo, kas yra biblioteka ir kaip galima tapti nuolatiniu jos skaitytoju, o bibliotekininkė Angelė vaikams vedė edukacinę pamokėlę apie knygas. „Strakaliukai“ jaukiai ir patogiai įsitaisę bibliotekoje įkurtose skaitymo erdvėse, vartė ir skaitė pasirinktas knygeles.

Ar Jūs žinojote, koks yra trumpiausias lietuviškas žodis? „Strakaliukai“ žino! Trumpiausias žodis – „o“, ilgiausias – „nebeprisikiškiakopūsteliaudavome“ 🙂 .  

Norėdami praktiškai išsiaiškinti, kuo biblioteka skiriasi nuo knygyno, lapkričio 10 dieną „Strakaliukai“ nuėjo į prekybos centre „Studlendas“ esantį knygyną „Vaga“. 🙂 .  Grįžę į darželį vaikai kalbėjo, kad nesvarbu, ar knyga įsigyta knygyne, ar pasiskolinta iš bibliotekos, klausyti skaitomų istorijų – labai smagu!

           

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą