Olimpinis mėnuo

Spalio 3-30 dienomis Lietuvos mokyklose nuvilnijo Olimpinis mėnuo – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotas projektas pradinių klasių mokiniams.

Ketvirtos klasės mokiniai jau ne vienerius metus aktyviai įsitraukia į šį projektą, kurio metu Lietuvos sportininkai supažindina vaikus su sportu ir sveika gyvensena, skatina aktyviai laiką leisti pertraukose tarp pamokų ir, jei įmanoma, pamokose, kviečia išbandyti įvairias mankštas ir žaidimus.

Nuotoliniame susitikime Lietuvos olimpietė penkiakovininkė Ieva Serapinaitė ir krepšininkė Laura Juškaitė vaikams pasakojo, ką jų gyvenime reiškia fizinis aktyvumas, sveika mityba, emocinė sveikata ir bendradarbiavimas bei atsakė į pradinukams rūpimus klausimus.

Gražus ir šios iniciatyvos tikslas: supažindinti vaikus su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu.