Nuostabus rytmetys

Saulėtą ir šiltą rugsėjo 19-osios dieną „Varpelio“ mokyklos-darželio kieme atsirado… palapinė. Ir ne bet kokia, o Mažojo cirko palapinė, kurioje, jaukiai susėdę, vaikai žiūrėjo nuostabų klounados spektaklį „Profesorius ir blusa“ pagal to paties pavadinimo H.K.Anderseno pasaką.

Kartais atsitinka taip, kad atrodo likai vienui vienas ir jau blogiau būti nebegali… bet tuomet užtenka vienos vienintelės „blusos“ kad ir vėl norėtųsi juoktis ir svajoti… Kūrybiškumas, esantis kiekviename iš mūsų, padeda įveikti net ir sunkiausias gyvenimo situacijas ir vėl džiaugtis gyvenimu.

Rekomenduojame šį nuostabų profesionalų spektaklį pažiūrėti kartu su visa šeima.

Idėjos autorius, režisierius ir pasakotojas – Liudas Vyšniauskas (klounų teatro studija „Dulidu“).