Naujas ERASMUS+KA2 projektas

Kasdienių pokyčių sūkuryje dažnai sunku pastebėti, kad kai kurie dalykai jau tapo neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi. Taip atsitiko ir su išmaniosiomis technologijomis švietimo srityje.

Klaipėdos „Varpelio“ mokyklos-darželio mokytojai dalyvaus naujame ERASMUS+ KA2 projekte „All in Bowl of Digitalization of education“, kuris tęsis iki 2024 m. rugpjūčio 31 d.

Spalio 10-14 d. pirmajame projekto susitikime Briuselyje mokyklą atstovavo pradinių klasių mokytoja Vilma Kuprytė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Akvilė Mačiulaitytė. Čia, kartu su švedų, suomių, estų, rumunų ir vokiečių edukologais diskutavo, kaip toli jau nueita švietimo skaitmenizavimo srityje kiekvienoje šalyje. Pirmojo susitikimo tikslas – aptarti, kaip sklandžiai ir saugiai eiti ugdymo turinio skaitmenizavimo keliu.

                          

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą