Mokinių apdovanojimai

Kovo 6 dieną (trečiadienį) visi mokyklos mokiniai susirinko į tradicinį renginį – trimestro rezultatų aptarimą. Visi kartu pasidžiaugė ne tik geriausiai besimokančiais, bet ir didelę pažangą padariusiais mokiniais Taip pat suskaičiuota, kuri klasė per II trimestrą praleido mažiausiai pamokų: 1 klasė praleido 677 pamokas (vienas mokinys vidutiniškai praleido 28 pamokas), 2 klasė – 340 pamokų (vienas mokinys vidutiniškai praleido 14 pamokų), 3A klasė praleido 320 pamokų (vienas mokinys vidutiniškai praleido 15 pamokų), 3B klasė praleido 504 pamokas (vienas mokinys vidutiniškai praleido 21 pamoką), 4 klasė – 617 pamokų (vienas mokinys vidutiniškai praleido 25 pamokas).

1 klasės aukščiausiuoju lygiu iš visų mokomųjų dalykų besimokantys mokiniai: Gabrielė Raudytė, Ieva Jomantaitė, Dainius Kasap, Vytautė Brenciūtė, Justė Kasperaitė, Paulina Girdžiūnaitė, Eva Kubiliūtė ir Milda Karečkaitė.

2 klasės aukščiausiuoju lygiu iš visų mokomųjų dalykų besimokantys mokiniai: Rusnė Gedgaudaitė, Meda Janušaitė, Julija Jonušauskaitė, Donata Kurbatovaitė, Liepa Stončaitė, Radvilas Butkus ir Liutauras Zinkus.

3A klasės aukščiausiuoju lygiu iš visų mokomųjų dalykų besimokantys mokiniai Antanas Brencius ir Augustė Raudytė.

3B klasės aukščiausiuoju lygiu iš visų mokomųjų dalykų besimokantys mokiniai: Kotryna Giedraitytė, Martynas Kulikov, Eva Rečiūgaitė, Martyna Vilinauskaitė ir Gaelle Zilys.

4 klasės aukščiausiuoju lygiu iš visų mokomųjų dalykų besimokantys mokiniai: Robertas Bernotas, Domantas Bertašius, Evenas Čeponas, Evita Mockutė, Evelina Gudkovaitė, Vilius Igoninas, Jonas Krištanavičius ir Ugnė  Riaubaitė.

Nuoširdžiausi sveikinimai bei padėka geriausiai besimokančių vaikų tėveliams!