Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginiai

Pasitikdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, „Varpelio“ mokyklos-darželio bendruomenė šventė dainomis, šokiais, žygiais ir bendryste.

Vasario 15 dieną pradinių klasių mokiniai, jų mokytojai ir vadovai išėjo į žygį „Lietuva – tai Aš“. Pasipuošę tautine atributika, rankose nešdami Lietuvos valstybės vėliavą bei Lietuvos valstybės istorinę vėliavą, pėsčiomis keliavo iki Baltijos jūros, kur sugiedojo Tautinę giesmę. Susirinkę į Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Molas“ aktų salę, visi kartu dainavo dainas apie Lietuvą ir laisvę, šoko tautinius šokius.

Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai bei 1 klasės mokiniai Lietuvos valstybės atkūrimo dieną šventė „Varpelio“ mokyklos-darželio salėje. Pirmokai skaitė savo kurtus eilėraščius apie Lietuvą, darželinukai deklamavo lietuvių poetų eiles, visi kartu žaidė liaudiškus žaidimus, dainavo nuotaikingas dainas.

                              

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą