Knygų diena

Sausio 10 dieną priešmokyklinėje „Žiniukų“ grupėje buvo paskelbta Knygų diena. Ryto rato metu vaikai grupės draugams pristatė iš namų atsineštą mėgstamiausią knygą. Jos buvo labai įvairios: nuotykių, pasakų knygos, istorijos apie žvėrelius ir enciklopedijos. O kur galima įsigyti naujų knygų? Atsakymą į šį klausimą vaikai išsiaiškino praktiškai: nukeliavo į prekybos centre „Studlendas“ esantį knygyną „Vaga“. Vaikai atkreipė dėmesį, kaip knygos susistemintos, kokios knygos yra skirtos vaikams, mokiniams, suaugusiems. Knygyne vaikai susidomėję apžiūrėjo istorines knygas, lavinamuosius žaidimus, kalendorius, atvirukus. Didžiausio „Žiniukų“ susidomėjimo sulaukė įvairios spalvinimo knygelės berniukams ir mergaitėms. Knygyno vedėja vaikams parodė skyrių, kuriame galima įsigyti mokymo priemonių priešmokyklinio amžiaus vaikams. Tarp daugybės knygų vaikai rado ir OPA PA! knygeles, tad paskubėjo pasigirti vedėjai, jog daugelį užduočių atlieka iš jos.