KINGS OLIMPIADOS KOMANDA PASVEIKINO MOKYKLOS BENDRUOMENĘ

Kaip ir kiekvieno KINGS semestro pradžioje, taip ir šį rudenį Tarptautinės olimpiados KINGS komanda lankė pavasario semestro finalų dalyvius aktyviausiose mokyklose Lietuvoje ir jiems įteikė finalistų diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygį!

Rugsėjo 11 dieną KINGS komanda aplankė ir mūsų mokyklą bei sveikino mokinius ir juos ruošusius mokytojus su pavasario semestro pasiekimais ir apdovanojo juos diplomais bei padėkomis!

Didžiuojamės ir sveikiname gabiuosius finalistus:

3 klasės mokinius Danielę Žalytę (lietuvių k. ir anglų k. diplomai), Liutaurą Zinkų (lietuvių k., anglų k. ir matematikos diplomai), Povilą Zavacką (matematikos diplomas) ir Karlą Vitkalovą (matematikos diplomas);

4b klasės mokinį Nojų Verbligevičių (anglų k. diplomas);

ir šiuo metu 5 klasėje besimokančius buvusius ketvirtokus: Adriją Girdžiūnaitę (lietuvių k., anglų k. ir matematikos diplomai), Ugnę Riaubaitę (lietuvių k. ir anglų k. diplomai) ir Saulę Radzevičiūtę (lietuvių k. ir anglų k. diplomai).

Dėkojame aktyviausiems pedagogams, padėjusiems pasiruošti olimpiadoms: Gitanai Karužienei, Sandrai Keršienei ir Danguolei Virbašienei.

SVARBU! Registracija (www.kings.lt/registracija) į KINGS rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti arba patys užsiregistravę mokiniai galės dalyvauti kvalifikaciniame KINGS olimpiados etape rugsėjo 30 – spalio 11 dienomis internetu visiškai NEMOKAMAI!