„Keliaujančio teatro“ dalyviai

Skuodo lopšelis-darželis organizavo „Keliaujančio teatro“ projektą, kuriame dalyvavo ir priešmokyklinės „Gudručių“ grupės vaikai. Savo spektakliuką „Kur pradingo žuvytė?“ jie pirmiausia parodė  „Varpelio“ mokyklos-darželio vaikams, o balandžio 11 dieną iškeliavo į Skuodą, kur susirinko net aštuonių darželių vaikai: projekto šeimininkai Skuodo lopšelis-darželis ir Skuodo vaikų lopšelio-darželio „Saulutės“ korpusas, Mažeikių rajono Sedos lopšelis-darželis „Jurginėlis“,  Mažeikių rajono Viekšnių lopšelis-darželis „Liepaitė“, Kretingos rajono Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius „Rasa“,  Kretingos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“, Ylakių lopšelis-darželis ir Mosėdžio lopšelis-darželis.

Vaikai vieni kitiems rodė paruoštus spektaklius. O spektaklių buvo įvairiausių: vieni pirmenybę teikė judesio plastikai, šokio raiškai, kiti – žodžio raiškai, vaidybai arba įsikūnijo į lėlių vaidmenis ar pirštininių lėlių teatrą. „Gudručių“ grupės vaikų nuotaikingas vaidinimas patiko ne tik šio projekto dalyviams. Smagu, kad mažieji priešmokyklinės grupės artistai drąsiai vaidino ne tik savo draugams, „Varpelio“ mokyklos-darželio mokiniams, savo tėveliams, bet ir pradžiugino Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė“ senoliams.

 

                

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą