Kaziuko mugė

Pirmąją pavasario dieną „Varpelio“ mokykloje-darželyje šurmuliavo Kaziuko mugė. Po efektingo priešmokyklinės „Gudručių“ grupės vaikų pasirodymo, Kaziuko mugė buvo atidaryta. Kokia turtinga buvo šių metų mugė! Įvairiausių skonių saldūs keksiukai, spurgos, karšti vafliai, rankų darbo sausainukai, vaisių salotos, želė, senelio rinktas medus, močiutės virtos uogienės ir gaivinantys limonadai. O kur dar savo rankomis surinktos apyrankės, gražiausi siuviniai ir nėriniai, tikro vaško žvakės ar keramikos dirbiniai.  O iškalbūs pardavėjai, giriantys prekes, siūlantys pirkti bei smalsūs pirkėjai, pasiruošę įsigyti į akį kritusias prekes. Mokytojų kambaryje vyko paroda „Daiktai iš praeities“. Smagu, kad kiekvienas  apsilankęs mugėje galėjo rasti kažką sau, o vaikai patobulino verslumo ir finansinio raštingumo kompetenciją.