Kalėdų belaukiant

Priešmokyklinių „Gudručių“ ir „Žiniukų“ grupių vaikai kiekvieną mėnesį vyksta š Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, kur vyksta įdomūs edukaciniai užsiėmimai.
Gruodžio 5 ir 20 dienomis priešmokyklinių grupių vaikai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kalėdų belaukiant“.
Vaikai sužinojo, kaip seniau šv. Kalėdas šventė bei Naujuosius metus sutikdavo klaipėdiškiai. Edukatorė priminė istoriją apie šv. Kalėdų kilmę, kiek dienų ir kaip jos būdavo švenčiamos, kada ir iš kur į Europą bei Lietuvą atkeliavo kalėdinė eglutė, jos puošimo tradicijos bei svarbiausias šventės personažas – Kalėdų Senis. Sužinoję, kokių dovanų anksčiau gaudavo vaikai, „Žiniukai“ bei „Gudručiai“ gaminosi kalėdinių puošmenų iš šiaudelių.
Po edukacijos vaikai apžiūrėjo Teatro aikštėje papuoštą miesto eglutę, pasivaikščiojo po senamiestį.