Išvyka į Dinozaurų parką

Rugsėjo 18 dieną 3a ir 4 klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje „Nuo dinozauro iki vištos ir kiaušinio“.

Edukacijos metu vaikai sužinojo apie evoliucijos kaitą, apie vištų protėvius – dinozaurus, apie archeologinį paveldą. Užsiėmimo metu buvo pateiktos šešios dinozaurų savybės snaudžiančios vištų genuose. Kaip mokslininkai teigia, vištos genome vis dar tebėra daug dinozauro DNR. Vaikams veikloje buvo pateikta ne tik sausa istorija apie pasaulio formavimą ir tuo metu egzistavusius gyvius, bet ir įdomūs faktai. Archeologinis paveldas  suteikia galimybę susipažinti su žemėje paslėptais lobiais, vienas iš kurių – suakmenėję dinozaurų kiaušiniai, kurie įrodo, kad ir didieji mūsų ropliai – dinozaurai – dėjo kiaušinius. Užsiėmimo metu moksleiviai tapo mažaisiais paleontologais: skaptavo kiaušinius, ieškojo dinozaurų embrionų. Darbas reikalavo kruopštumo, atsakomybės ir kūrybos. Didžiausia paskata, kad atrastą dinozauriuką, vaikai parsinešė namo.

Po užsiėmimo vaikai žaidė žaidimų aikštelėse, maitino gyvūnėlius. Diena buvo pilna įspūdžių, juoko ir pažinimo.