Integruota pirmokų pamoka

1B klasės mokinius džiugino integruotos pamokos: fizinio ugdymo, gamtamokslinio ir dailės. Pasikartojus saugaus elgesio taisykles, išmoktus rikiuotės pratimus, spalio 16 dieną vaikai sustojo po 2 ir greitu ėjimo žingsniu patraukė Girulių miško link. Prie perėjos pasitikrino saugaus eismo įgūdžius ir drausmingai perėjo gatvę degant žaliam šviesoforo signalui. Miške mokiniai mokėsi pažinti medžius, ieškojo šermukšnio, beržo, ąžuolo. Taip pat sužinojo, kaip atskirti eglę nuo pušies, kuo skiriasi medis nuo krūmo. Ieškojo kerpių ant medžių, stebėjo skruzdėlyną. O smagiausia buvo… pamokoje rėkti iš visų jėgų J. Prisirinkę gamtos gėrybių, vaikai grįžo į klasę , kur užpildė gamtos stebėjimo lapą. Per dailės pamoką pirmokai tapė rudeninį mišką.