Integruota pamoka antroje klasėje

Jau keletą savaičių antrokai per lietuvių kalbos pamokas mokosi aprašyti gyvūną ir pavadinti ji mažybiniu vardu. Apie pasirinktą gyvūną mokiniai ieško informacijos enciklopedijose ir interneto platybėse. Kiekvienas mokinys pateikė įdomių faktų apie savo pasirinktą gyvūną.

Ir štai, lapkričio 6 dieną, antrokų klasę aplankė visas būrys 3D gyvūnų. Mokiniai fotografavosi su rykliu, panda, katyte, gepardu, jūrų velniu, vilku, papūga, meškėnu ir kt. pagal nuotraukas antrokai piešė ir aprašė šiuos gyvūnus. Įspūdžių tikrai netrūko! Pabandykite ir jūs: suradę norimą gyvūną Vikipedijos svetainėje, pažiūrėti į jį 3D formatu. Tai smagi veikla visai šeimai, ypač dabar, kai į zoologijos sodą nuvykti negalime.