INFORMACIJA DARŽELIO VAIKŲ TĖVAMS

Šiandien sužinojom, kad mūsų mokyklos virtuvės darbuotojui nustatytas Covid-19 atvejis. Vadovaudamiesi NVSC (Nacionalinio visuomenės sveikatos centro) nurodymais, visi virtuvės darbuotojai privalo izoliuotis iki lapkričio 20 d. Vadinasi, visą kitą savaitę virtuvė neveiks ir ugdymas bus organizuojamas be maitinimo.

Nuo lapkričio 16 d. iki lapkričio 20 d. labai prašome visų, kurie turi galimybę, nevesti vaikučių į darželį. Visų kitų, kurie neturi tokios galimybės, lauksime darželyje ir maitinsime iš namų atsineštu maistu. Ant indų su maistu privalo būti užrašytas vaiko vardas. Kadangi virtuvėje bus atliekama dezinfekcija ir nebus galimybės pašildyti maistą, labai prašome pietus atnešti termosuose.

Labai atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame Jums už supratimą šiuo nelengvu mokyklai laikotarpiu.

Iškilus klausimams dėl ugdymo organizavimo, kreipkitės el.paštu: varpelis38@gmail.com arba telefonais 8 (46) 313797, 8 616 80030 (asmeninis direktorės Dainos Paliulienės telefonas).

Būkime kartu. Būkime sveiki.

„Varpelio“ mokyklos-darželio administracija