„Gudručiai“ STEAM atviros prieigos centre

Gegužės 8 dieną priešmokyklinės „Gudručių“ grupės vaikai turėjo unikalią galimybę apsilankyti moderniame Klaipėdos metodiniame STEAM atviros prieigos centre. Klaipėdos universiteto miestelyje įsikūręs modernus STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų/visų kitų mokslų, matematikos) centras kviečia visus smalsius bendrojo lavinimo mokyklas lankančius mokinius susipažinti su mokslo pagrindais įvairialypėse laboratorijų erdvėse. Tiesa, šios edukacijos skirtos 5-8 kl. mokiniams.
Tad mažieji „Varpelio“ mokyklos-darželio laboratorijų lankytojai nepaprastai džiaugėsi galimybe susipažinti su robotu-humanoidu Pipiru, kuris, pamatęs žmogų, geba užmegzti su juo pokalbį. Vaikai įdėmiai klausėsi laboratorijos metodininko, docento dr. Gedimino Griciaus pasakojimo apie robotus bei džiaugėsi galimybe universiteto kieme patiems pamėginti juos valdyti.
Vaikams išvyka suteikė ne tik džiugių emocijų, bet ir skatino domėtis mokslo pagrindais, naujausiomis technologijomis.
Dėkojame priešmokyklinio ugdymo mokytojoms Vaidai Vaičiulėnienei ir Tatjanai Virketienei už unikalios edukacijos organizavimą.
Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą