Gamtamokslinio ugdymo pamokos trečiokams

1-4 klasėse vyksta gamtamokslinio ugdymo pamokos, kuriose naudojamos gamtos ir technologinių mokslų priemonės, skirtos, įvairiems bandymams, tyrimams atlikti. Mokiniams labai patinka šios pamokos, kur jie gali eksperimentuoti, atlikti bandymus, stebėti pokyčius.

Norėdami išsiaiškinti ar augalai kvėpuoja, 3 klasės mokiniai jau atliko šiuos bandymus ir išsiaiškino, kuri lapo dalis kvėpuoja, per kiek laiko suyra popieriaus lapas vandenyje. Stebėjo bestuburius gyvūnus – gyvalazdes, sraiges ir sliekus. Darė sliekų namus, norėdami išsiaiškinti sliekų naudą. Stebėdami sliekyno gyventojus, mokiniai  įsitikino, kad sliekai purena dirvą ir todėl į dirvožemį lengviau patenka vanduo ir oras. Taip augalams sudaroma galimybė augti geresnėmis sąlygomis.