Festivalis „Aš neabejingas, o Tu?“ (1)

Kasmet gruodžio 3-iają pasaulyje minima Tarptautinė žmonių su negalia diena. Šią dieną visame pasaulyje organizuojami renginiai, skirti atkreipti visuomenės dėmesį į šių žmonių galimybes aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime – dainuoti, šokti, sportuoti, kurti, dalyvauti įvairioje darbinėje veikloje.
Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra organizavo festivalį „Aš neabejingas, o tu?“. Šis festivalis skleidžia pozityvią žinią apie žmones su negalia, teigdamas, jog negalia nėra kliūtis draugystei ir bendrystei. Festivalis vyko ir gyvai, ir per nuotolį.
Priešmokyklinės „Žiniukų“ bei penkiamečių „Kodėlčiukų“ bei „Strakaliukų“ grupių vaikai dalyvavo festivalyje, kuriame „keliaudami“ per stoteles turėjo galimybę atlikti užduotis, kuriose patyrė, ką reiškia būti neregiu, kurčiu ar turėti fizinę negalią.
Viso renginio metu vaikus lydėjo ir užduotis padėjo atlikti smagūs veikėjai Ruonis, Delfinas, Ančiukas ir Pingvinas.

                   

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą