Europos Judumo savaitė 2024

Rugsėjo 16–20 d.  „Varpelio“ mokyklos-darželio bendruomenė jungiasi prie tarptautinės iniciatyvos Europos Judumo savaitės renginių Klaipėdos mieste. https://mobilityweek.eu/participating-towns-and-cities/?year=2024&country=LT&city=Qzxydk71

Vaikai ir mokytojai pasiruošę aktyviai praleisti laiką! 🚴‍🚶‍🚲

Ši savaitė – puiki proga pasitikti naujus iššūkius, smagiai pajudėti ir parodyti kaip aktyvus judėjimas gali pakeisti dieną!

Pradinių klasių mokiniai rugsėjo 16–20 d. uniformas keičia į patogią laisvalaikio aprangą.

Kiekvieną dieną pradedame žaisminga mankšta mokyklos kieme. Visas pertraukas mokiniai ir mokytojai praleidžia lauke aktyviai žaisdami, sportuodami, judėdami. Su kiekvienos dienos renginiais susipažinkite pridėtame Judumo savaitės veiklų kalendoriuje.

Savaitę užbaigsime staigmena vaikams – šokiais Putų jūroje JJJ! Neišduokite vaikams paslapties, tačiau pasirūpinkite, kad vaikai turėtų atsarginius drabužius persirengimui.

Kviečiame visus pajudėti kartu! 💚

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ „VARPELYJE“

RENGINIAI RUGSĖJO 16-20 d.

8:30-8:40 Kasdien Ryto mankšta mokyklos kieme „Žvalus rytas“.

„Linksmosios pertraukos“ pradinių klasių mokiniams. Visas pertraukas mokiniai ir mokytojai praleidžia mokyklos kieme:

pirmadienis – „Linksmasis kvadratas“

antradienis – „Linksmasis futbolas“

penktadienis – „Linksmasis krepšinis“.

Pirmadienis (rugsėjo 16 d.)

Akcija „Apibėk mokyklą“:

10:15 Dalyvauja pradinių klasių mokiniai ir mokytojai.

11.15 Dalyvauja ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir mokytojai.

Antradienis (rugsėjo 17 d.)

10:00 „Linksmasis orientacinis žygis“ – dalyvauja ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir mokytojai.

Trečiadienis (rugsėjo 18 d.)

Turizmo diena „Senamiesčio paslaptys“ – dalyvauja pradinių klasių mokiniai ir mokytojai

11.00 Judesio ir sveikatingumo diena (Kneipo terapijos pojūčių takas, plokščiapėdystės profilaktikos pratimai, „linksmosios estafetės“, pažintis su lauko tenisu (trenerė Anikė, Luizės ir Anikės mama :) ).

Ketvirtadienis (rugsėjo 19 d.)

„Žvaigždučių Vilties bėgimas 2024“ – dalyvauja pradinių klasių mokiniai ir mokytojai, „Strakaliukų“, „Žiniukų“, „Gudručių“ grupių vaikai ir mokytojai.

Lietuvių liaudies judrieji žaidimai – dalyvauja „Pabiručių“, „Šnekučių“, „Kodėlčiukų“, „Linksmučių“ grupių vaikai ir mokytojai.

Penktadienis (rugsėjo 20 d.)

Akcija „100 žingsnelių iki mokyklos“  – diena be automobilio (į darželį, į mokyklą, į darbą vykstame be automobilių. Visi riedame, važiuojame su paspirtukais ir dviračiais. Jei transporto priemonė yra būtinybė, paliekame ją bent 100 žingsnelių iki mokyklos-darželio).

11:00 „Putų šou“ – sportuojame šokdami putų jūroje. Dalyvauja pradinių klasių mokiniai ir mokytojai, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir mokytojai.