Ekskursija į senamiestį

Sausio 15 dieną (trečiadienį), Klaipėdos krašto ir Lietuvos susijungimo dieną, 1 klasės mokiniai autobusu nuvyko į Klaipėdos senamiestį, kad jį pažintų, įsimintų aikščių ir gatvių pavadinimus, atkreiptų dėmesį į senamiesčio mažąją architektūrą. Senojo turgaus stotelėje juos „pasitiko“ Neringos skulptūra, Turgaus aikštėje — sveikino „Senamiesčio sargas“. Aplankę Fridricho pasažą, atkreipė dėmesį į „Laukinį žmogų“, pasižvalgė po Kalvystės muziejaus kiemelį, apžiūrėjo namo siena šliaužiantį „Slibiną“, senamiesčio planą, esantį Tiltų ir Turgaus gatvės sankryžoje, nukeliavo į Teatro aikštę. Savo norus vaikai išsakė stebuklingajam „Peliukui“, „Senamiesčio katinui“, trynė stebuklingą „Kaminkrėčio sagą“. Perėję Biržos tiltą, ekskursiją po senamiestį vaikai baigė prie paminklo vieningai Lietuvai, kur plevėsavo Lietuvos Respublikos ir Mažosios Lietuvos vėliavos.