Ekskursija į Ornitologijos muziejų

Trumpėja dienos, darganos ir lietūs dažniau aplanko mus, paukščiai būriais palieka mūsų kraštą. Kodėl išskrenda paukščiai?
Atsakymo į šį klausimą priešmokyklinių „Žiniukų“ ir „Gudručių“’ grupių vaikai ieškojo dalindamiesi su draugais jau turimomis žiniomis, pasakodami, ką sužinojo ieškodami informacijos knygose, enciklopedijose, internetinėje erdvėje.
Kaip ir kodėl žieduojami paukščiai, kaip šį darbą atlieka ornitologai, kokie paukščiai aplanko Lietuvą ir daug kitų įdomybių iš paukščių gyvenimo vaikai sužinojo lankydamiesi Ventės rago Ornitologijos muziejuje bei Paukščių žiedavimo stotyje, taip pat ir KU esančiame Biologijos fakultete.
Vaikai dažniau pakelia akis į dangų ir bando atspėti, kokie paukščiai išskrenda į šiltus kraštus, o taip pat stebi ir liekančius žiemoti.
                
Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą