Edukacinis projektas „Magiški kiaušiniai“

Dvi savaites – nuo balandžio 19 d. iki balandžio 29 d. „Varpelio“ mokyklos-darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai turėjo retą galimybę tiesiog darželio grupėje stebėti, kaip į pasaulį ateina nauja gyvybė, pažinti supančią aplinką, gamtą ir mus supantį pasaulį. „Magiški kiaušiniai“ – tai unikali edukacinė programa sukurta tiems, kurie nori išvysti mažą stebuklą – skylančius kiaušinius ir iš jų išsiritančius mažus viščiukus.

Balandžio 19-osios rytą į  darželio grupes „atkeliavo“ keturi inkubatoriai, kuriuose buvo po 9 skilimui paruoštus skirtingų rūšių vištų kiaušinius. Ir didžiausias džiaugsmas prasidėjo jau kitą dieną, kai po truputį ėmė ristis viščiukai! Išsiritusius
viščiukus, mokytojai perkėlė  į pilnai paruoštą ir sukomplektuotą gyvenamąjį narvą, kur jie galėjo šiltai ir saugiai augti.

O kokios emocijos lydėjo vaikus, kurie ne tik matė, kaip išsirita viščiukai, kaip jie lesa, auga ir didėja, bet ir tapo vaikų draugais: drąsiai jausdavo grupėse veiklų metu, vaikštinėdavo Ryto rato metu tarp vaikų ir net „sutikdavo“ fotografuotis kartu su vaikas. Drąsiai galime teigti: dalyvavimas  šiame projekte leido vaikams patirti neišdildomų įspūdžių.