Edukacija Klaipėdos mokslo ir technologijų parke

Ekonomikos užsiėmimą  mokytoja ekspertė Laimutė Gegieckienė su ketvirtokais perkėlė į Klaipėdos mokslo ir technologijų parko edukacines erdves. Mokiniai sužinojo, kad šis parkas – tai  inovacinės aplinkos Klaipėdos regione skatinimo centras. Čia mokslas ir verslas bendradarbiauja. KMTP teikia specializuotas paslaugas „žaliųjų“ ir „mėlynųjų“ (jūrinių) technologijų srityse.  Mokiniai apsilankę modernioje, dinamiškoje aplinkoje, sužinojo, kad naujų technologijų kūrėjams bei siekiantiems jas diegti, įsitvirtinusiems ar pirmuosius žingsnius dar tik žengiančiam verslui, centras – ypač palanki  erdvė. Mokinius nustebino tai, kad  parkas vienija apie 100 įmonių, viešųjų įstaigų bei tarptautinių kompanijų padalinių.