Draugystės pamoka

Vasario 12 d. (penktadienį) antros klasės mokiniams vyko pamoka, skirta paminėti Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Ir šioje pamokoje antrokai susitiko su savo bendraamžiais iš Hermano Zudermano gimnazijos.
Visą savaitę mokiniai ruošėsi šiai pamokai: ieškojo informacijos apie Lietuvos istoriją, piešė ir kūrė akrostichus Lietuvai.
Abiejų klasių mokiniai, apsirengę geltonos, žalios ir raudonos spalvos rūbais, savo namų aplinką pasipuošę trispalvės atributu, pagarbiai sugiedojo Lietuvos himną, pristatė savo mokyklas, deklamavo sukurtus akrostichus, dalinosi savo mintimis apie Lietuvos istorinius momentus, džiaugėsi virtualia piešinių paroda ir savo žinias pasitikrino Kahoot viktorinoje.
Pamoka mokiniams labai patiko ir tikime, kad su naujais draugais užsimezgusi draugystė, turės dar ne vieną smagią pamoką ar renginį.