Draugystės pamoka

Vasario 6 dieną (ketvirtadienį) pirmos, antros ir trečios klasių mokiniai dalyvavo Draugystės pamokoje, kurią vedė LCC universiteto dėstytoja Sanna Karosas su dukryte Iva. Iva, mergaitė turinti Dauno sindromą, vadinama „saulės mergyte“. Mama Sanna sako, jog jos dukrytė panaši į mažytę šviesos ir šilumos nešėją, kuri pripildo širdį begaline meile.

Sanna Karosas mokyklose veda tolerancijos pamokas, tad mokiniams pasakojo apie Dauno sindromą, apie tai, kad šio sindromo šalia esantiems žmonėms bijoti nereikia, apie sunkumus, su kuriais susiduria Dauno sindromą turintys vaikai, kol jie auga. Mokiniai patys bandė pajusti skirtumus: rašyti savo vardą skirtingomis rankomis, kalbėti burna, pilna zefyrų. Vaikai uždavė daug juos dominančių klausimų, į kuriuos Sanna nuoširdžiai atsakinėjo. Dėkojame už įdomią pamoką, kurios pagrindinė mintis – esame skirtingi, o tai tik pagražina pasaulį.