Diena Mamai

Gražios 4b klasės mokinių veiklos Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Miško padalinyje tęsiasi jau ne vienerius metus. Smagu, kad vaikai skatinami skaityti ir suprasti įvairiausius tekstus.
Na, o gegužės 3 dieną Miško padalinio bibliotekos ir „Varpelio“ mokyklos-darželio 4b klasės glaudi draugystė susivienijo į vieną jautrią bendrystės dieną – renginį „Diena Mamai“. Mokytoja Aušra Norvilienė su mokiniais kūrė ir pildė testukus, rašė eilėraščius mamai. Visą kūrybą dėjo į aplankalus.  Pamoką baigė savo  pačių sukurtomis gėlėmis, kurias dovanojo brangiausiam žmogui – mamai.
Integruotoje pamokoje dalyvavo ir vaikams  labai padėjo Miško padalinio bibliotekininkė Roma Macijauskienė. Jos nuoširdžiausių patarimų ir pagalbos dėka vaikai išmoko ir sukūrė nuostabių tulpių puokštę.