Aukcionas

Mokyklos trečiokai žaidė simuliacinį žaidimą „Aukcionas“. Aptartos taisyklės, parengtos žaidimo kortelės, išrinkti aukciono vedėjai, išdalinti pinigai.

Šio žaidimo tikslas – ne tik gebėti nusipirkti prekę, bet ir gebėti aukcione kooperuotis, dirbti komandoje. Mokiniams buvo padalintas pinigų kiekis. Ir jų buvo daug. Po pirmo turo buvo paprašyta, kad mokiniai paaukotų pusę savo pinigų labdarai. Mokiniai labai įvairiai reagavo į tokį kvietimą, liūdėjo, kad jų perkamoji galia sumažėjo. Tačiau toks sprendimas padėjo suprasti mokiniams, kad pinigų kiekis rinkoje tik padidina prekių kainas, o daiktų, kuriuos gali įsigyti, nepadaugėja.

Aukcionas vyko labai emocingai ir jauniesiems vedėjams nebuvo lengva suvaldyti aukciono dalyvius. Po žaidimo mokiniai dalinosi savo patirtimi, aptarė klaidas, pasirinkimus.