Festivalis „Aš neabejingas, o Tu?“ (2)

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra kartu su Lietuvos Jūrų muziejumi organizavo festivalį „Aš neabejingas, o tu?“. Šis festivalis skleidžia pozityvią žinią apie žmones su negalia, teigdamas, jog negalia nėra kliūtis draugystei ir bendrystei. Festivalis vyko ir gyvai, ir per nuotolį.

Gruodžio 5 dieną (penktadienį) ketvirtokai dalyvavo nuotoliniame renginyje „Aš neabejingus, o Tu?“, skirtame Tarptautinei žmonių su negalia supratingumo dienai paminėti. Mokiniai turėjo galimybę stebėti diskusijas ir interviu su parolimpiečiu irkluotoju Augustu Navicku, įsitraukti į praktines veiklas kartu su renginio vedėjais, įvairiais personažais ir delfinais. Ketvirtokai atliko įvairius judesio pratimus, mokėsi gestų kalbos, spėliojo sakomus žodžius iš lūpų.

Naudodamiesi klasėje turimomis priemonėmis patys pamėgino užsimerkę suskaičiuoti kauliuko taškus bei perskaityti Brailio raštu parašytus žodžius. Ši prasmingai praleista valandėlė padėjo mokiniams dar geriau suprasti, kaip gyvena ir mokosi negalią turintys žmonės.

                 

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą